SHAMBALLA

Shamballa (šambala) je velmi krásná, silná energie a její léčebný systém, je na naší planetě od roku 2003. Je reprezentován nanebevzatým Mistrem Saint Germainem a Průvodcem Joellem.

SaintGermain


Tento systém zahrnuje 1024 symbolů (proto Shamballa 1024), které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech a 4 stupeň je Mistrovským stupněm. První dva stupně jsou společné a obsahují 512 symbolů. Někteří léčitelé mohou dostat ještě dalších 512  zvířecích symbolů.                                                         
Shamballa 1024 funguje jak s lidmi, tak i se zvířaty!
Touto léčivou energií může být léčen kdokoli, ovšem člověk, který vibruje ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem a tím rychleji se zregeneruje. 
Pro všechny ostatní, kteří ještě vibrují v nízké 3D oblasti, může pomáhat nadále Usui Reiki. Symboly Shambally 1024 ovšem kmitají v 5D a mohou vyléčit skoro všechny nemoci. K nim patří rakovina, AIDS, závislosti apod.


Shamballa Aerial

Zrovna tak nejdou léčit nemoci v pokročilém či konečném stádiu. Můžeme ale u tohoto stádia zmírnit utrpení! Ale záleží jenom na tom dotyčném samotném, zda chce být vyléčen anebo ne.

© Marek Dostál 2018